Предложение за карта/New Map proposal

Тук може да давате своите предложения относно форума и сървърите.
Post Reply

psih0
Потребител
Потребител
» Posts: 7

» Joined: Fri Jan 03, 2020 1:45 pm

Предложение за карта/New Map proposal

Post by psih0 » Mon Apr 20, 2020 10:33 pm

Здравейте,има една карта със която искам да ви запозная ако още не я знаете,казва се :Rust apocalypse.Темата която пиша е за играчите ще разберете защо :),по долу ще пусна линк към картата да я разгледате.Та… картата е много добра но проблема е че се закупува/цена 50еу/100лв/,говорих със админа дали би я пусна каза че няма проблем но ще трябва аз да си я закупя.Това е проблем.:) на никой предполагам нормален играч който влиза да ратовари от време на време не му се дават такива пари??но пък картата е добра както ще видите.та админа е навит да я пусне със същите облаги както сегашните карти да я разцъкаме стига да му я доставя.Вече съм дарил на сървъра 5еу от бутона за дарения остават още 45 идеята ми е да дарим на сървъра сумата за картата с която той ще я закупи и да си я разцъкваме от време на време/и да се надяваме да няма баннове че тогава не знам как ще делим имуществото:ДД.Та така момчета и момичета,дами и господа,разгледайте линковете и снимките ако ви хареса дайте да се обединим един път поне всички във ръст говоря и да си купим картата/после ще се кормим :ПП/
ще говоря ако има как да пусне и един брояч за кинтите да не се набутаме да му дадем отгоре хах :) Приятна игра

https://www.youtube.com/watch?v=mlJt7DuGmDU
https://www.rustedit.io/threads/the-ear ... m-map.877/
Attachments

untitled2.png
снимка 1
untitled2.png (71.13 KiB) Viewed 1836 times

untitled.png
снимка 2
untitled.png (58.44 KiB) Viewed 1836 times

Visani
Администратор
Администратор
» Posts: 25

» Joined: Mon Sep 03, 2012 1:23 pm

» Location:» Bulgaria

» Contact:

Re: Предложение за карта/New Map proposal

Post by Visani » Tue Apr 21, 2020 4:04 pm

Аз имам предложение. Тъй като едва ли някой би се навил да дава пари за нещо , от което няма да има полза. Примерно може да направим така : Да се съберем няколко човека и да съберем някаква сума , с която да успеем да купим картата. Тъй като и аз не мога да отделя 100лв за карта определено. Примерно ако успеем да се съберем 5-6 човека това означава по 8-10 евро на човек. Ако пък се съберем повече играчи ще е по-малко и така лесно можем да ги съберем парите. И аз ще вкарам пари разбира се, но не мога да отделя цялата сума.
Благодаря за инициативата , ако успеем да съберем средствата до следващия уайп ще бъде чудесно.
Може също да предлагате и какви плъгини ви се иска да има в сървъра или някакво разнообразие. Отворен съм към критики дори и предложения. Благодаря на всички отзовали се.
Приятна игра в сървъра.
Поздрави ! Бъдете здрави !

П.п. За тези , които решат да дарят за картата - има бутон в началото на сайта в дясната страна. Ще бъдат написани всички имена ,които са дали средства, това е най-малкото което може да се направи.

psih0
Потребител
Потребител
» Posts: 7

» Joined: Fri Jan 03, 2020 1:45 pm

Post by psih0 » Mon May 04, 2020 10:47 pm

Никой не е..ва :Д освен за 2/3 месеца ни да си съберем кеша невиждам друг начин :)

Visani
Администратор
Администратор
» Posts: 25

» Joined: Mon Sep 03, 2012 1:23 pm

» Location:» Bulgaria

» Contact:

Post by Visani » Mon May 04, 2020 11:04 pm

Така ще е , но следващия уайп ще е къстъм мап така или иначе.

Post Reply